O NAS

SŁÓW KILKA

Nazywam się Jolanta Bańka i razem z mężem prowadzę małe, rodzinne gospodarstwo rolne w Mirowicach obok Pruszcza Pomorskiego. Oboje jesteśmy rolnikami z krwi i kości, a nasze gospodarstwo doświadczyło zarówno tych lepszych jak i tych gorszych czasów. Jednak niezależnie od sytuacji zdrowe wiejskie jedzenie jak i domowe przetwory zawsze stanowiły priorytet w naszym domu. Tak narodziła się moja pasja do gotowania. Wiedzę i przepisy systematycznie przekazywała mi moja Mama, która pomimo swojego wieku dalej aktywnie pomaga w kuchnii jak i pracach na gospodarstwie.

W roku 2018 zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na temat mojej kuchni, postanowiłam podzielić się swoja pasją również z Wami. Wtedy właśnie powstała marka "Przysmaki ze Wsi". Głównymi atutami oferowanych przez nas produktów od samego początku są ich naturalne, lokalne składniki, brak chemii i konserwantów w połączeniu z dobrą ceną. Wszystkie produkty przygotowujemy ręcznie.

Co niedzielę możemy spotkać się na Frymarku Bydgoskim (Gdańska 8, przed BCF). Jesteśmy obecni również na lokalnych imprezach tematycznych (np. Świeto Gęsiny w Przysieku, Świeto Śliwki w Strzelcach Dolnych, Jarmark Bożonarodzeniowy)

Nasze wyroby kupisz również lokalnie w Osielsku (Carrefour Express) oraz Fordonie (Świat Owoców)

DZIEŃ DOBRY

POZNAJMY SIĘ

Jolanta Bańka

Jolanta Bańka

Jolanta Bańka
MIROWICE

Jolanta Bańka

PRZETWORY TO MOJA PASJA
Jolanta Bańka
FRYMARK

Jolanta Bańka

SPOTKAJMY SIĘ NA FRYMARKU W BYDGOSZCZY.